Beauty is in the Nature


Pudełka 5/30 już dostępne!

Witajcie!
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo cieszymy się, że jesteście z nami! Pracowaliśmy wiele miesięcy, aby zrealizować nasze marzenie i stworzyć nową usługę na Polskim rynku. Udało nam się połączyć radość z odkrywania nowych, fascynujących produktów dla naszego ciała i życia codziennego, bez kompromisów względem naszej planety.
Nawiązaliśmy współpracę z wieloma kreatywnymi producentami, których produkty uznaliśmy za wartę uwagi oraz przejawiające potencjał zmiany naszego świata na lepszy. Każda drobna zmiana przeprowadzona na masową skale potrafi nabrać na znaczeniu, dlatego każdy z Was ma wielki wpływ na nasz świat.

Startujemy z co miesięcznym pudełkiem „5/30”, w którym pojawią się przede wszystkim:
 • Kosmetyki Naturalne - w przeciwieństwie do konwencjonalnych, ich produkcja jest mniej skomplikowana, a składniki pochodzenia naturalnego, co przekłada się na znacznie mniejszą emisje CO2 oraz przeciwdziała powstawaniu toksycznych chemikaliów.
 • Zamienniki codziennych przedmiotów, jak słomki i szczoteczki
 • Zdrowsze dodatki do domu, jak świeczki i odświeżacze powietrza
 • Zniżki od partnerów, którzy wspierają nasz projekt i oferują kupony dla naszych subskrybentów

 • Opisy produktów, które będą w danej edycji znajdziecie na naszym blogu po to, aby zmniejszyć ilość drukowanych materiałów w każdej paczce.

  2

  Pierwsze pudełko można zamówić w naszym sklepie od dzisiaj (05.08.19), wysyłka rozpocznie się za miesiąc, we wrześniu 2019 roku. Jesteśmy w trakcie negocjacji umowy z dostawcą paczkomatów, dlatego w pierwszym miesiącu jedyną formą dostawy jest kurier.

  Jesteśmy parą młodych-dorosłych ludzi z wielkimi ambicjami. Mamy nadzieje, że dołączycie do nas i razem zostawimy Świat lepszym, niż go zastaliśmy.
  #5na30forEarth

  Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies). Pozostając na stronie, wyrażasz na to zgodę. Przeczytaj więcej tutaj